kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Celý sortiment Baumax vo štvrtok s 10 percentnou zľavou? Podvod!

Ako si všimol pozorný spotrebiteľ a písateľ českého blogu CrazyDog, na včerajší štvrtok, 21.5.2009 bola v českom Baumax-e vyhlásená akcia – zľava 10% na celý sortiment v predajniach. Po bližšom porovnaní cien pred touto akciou však prišiel na zaujímavý fakt – v čase trvania tejto akcie boli takmer všetky porudukty predávané za viac korún, ako pred akciou! Ako príklad je vypichnutá napríklad húpačka Comfort, ktorej bežná cena bola 2690 Kč, avšak pri akcii „-10% na všetko“ už 2950 Kč! Alebo taktiež solárna tyč (svietidlo), ktorej bežná cena 199 Kč bola pri akcii upravená na 249 Kč.

Problém s čudnými cenami za nábytok museli nedávno u nás na Slovensku žehliť páni a dámy z IKEA, preto by bolo vhodné posvietiť si aj na identickú akciu „-10% na všetky produkty Baumax vo  štvrtok 21.05.2009“ konanú v Baumaxe na Slovensku. Aké máte skúsenosti vy?

This entry was posted in Baumax. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Martin
    Posted utorok, 26. máj 2009 at 7:14 am | Permalink

    Zalezi co ste tam kupovali, v Baumaxe sa zas neoplati bezhlavo nakupovat, lebo vas to vyjde drahsie nez inde. Je pravda ze si mozete nalozit do kosika veci sami a nemusite sa pytat divneho predavaca co by ste tak chceli :) Ale ja som nakupil dobre, v NR Baumaxe som kupoval hlavne stavebny material a nejake drobnosti. O nich som vedel ze cena je taká ista ako pred akciou. Sice som usetril len 17 € ale aj tak by som ten tovar musel niekde nakupit….

  2. Andrej
    Posted pondelok, 7. február 2011 at 1:12 pm | Permalink

    V Baumaxe bol vzdy problem s pravdivostou informacii. Predovsetkym v katalogoch sa casto, alebo skor pravidelne stavalo, ze co akcia, to podvod. Ked som tam raz nasiel akciu na 15 kilovy primalex, vybral som sa tam a v obchode cakalo ospravelnenie, ze to bol omyl v letaku. Inokedy mi zase kolega detailne opisoval akciu z Baumaxu tusim na kosacku travy, lenze ked prisiel do obchodu, zistil, ze napriek tomu, ze v letaku bol uveneny konkretny vykon akciovej kosacky, v obchode uz bola tato akciova cena na vykonovo slabsiu kosacku.. a pod. Jednoducho za akciami sa tam neoplati velmi chodit a uz vobec im verit.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*