kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Februárová súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA

3. marec 2008 o 20.00 hod. – februárová súťaž o nábytok a interiérové doplnky je uzavretá.

Vyhlasujem Februárovú súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA. Pravidlá tejto jednoduchej súťaže sú okrem jednej výnimky identické s januárovou súťažou o nábytok a interiérové doplnky IKEA.

Ako získate nábytok alebo interiérové doplnky IKEA?

Opäť je to jednoduché! Do komentárov pod článkom “Februárová súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA” napíšte, čo by ste z IKEA v maximálnej hodnote 500 Sk radi získali. Spomedzi komentárov 3. marca 2008 vylosujem (tu je spomínaná zmena pravidla) jeden a ak v ňom vybraný nábytok či interiérový doplnok z IKEA neprekročí hodnotu 500 Sk – vyhráva! Ak do 3. marca 2008 prekročí celkový počet komentárov pod týmto článkom 100, automaticky sa maximálna hodnota vašej výhry zvýši na 700 Sk!

Páčia sa vám jednoduché plastové stoličky EVERT? Radi by ste vo svojom byte vymenili obyčajné žiarovky za úsporné? Chcete urobiť radosť svojmu dieťatku či obzvášniť sedaciu súpravu vankúšikmi? Alebo vám chýba niečo do kuchyne? Vyberte si akýkoľvek nábytok alebo interiérový doplnok z IKEA (pri nižšej cene samozrejme aj ich kombináciu) v celkovej hodnote 500 Sk a napíšte to do komentára!

Výhru zašlem len na slovenskú alebo českú adresu!

This entry was posted in Interiérové doplnky, Nábytok IKEA, Súťaž o nábytok. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

3 Comments

 1. Lucia
  Posted sobota, 1. marec 2008 at 9:25 pm | Permalink
 2. agry
  Posted nedeľa, 2. marec 2008 at 3:31 pm | Permalink

  v kupelni nam chyba nieco take: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/60047896

 3. fruti
  Posted nedeľa, 2. marec 2008 at 7:59 pm | Permalink