kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Kto získal kuchynské dvierka z laminovanej DTD?

Tak máme za sebou (z nášho pohľadu a určite aj z pohľadu výhercu) naozaj úspešnú súťaž o kuchynské dvierka v hodnote 111 €. Zo 416 hlasujúcich v prebiehajúcej ankete „Ak kupujete nábytok alebo interiérové doplnky, preferujete:“ sa takmer polovica zapojila aj do súťaže o kuchynské dvierka. Aj keď anketa bude ešte nejaký čas pokračovať, už teraz je zrejmé, že väčšina z hlasujúcich preferuje radšej lacnejší nábytok resp. nábytok za výbornú cenu s toleranciou dlhšej dodacej (čakacej) doby.

Výhercom kuchynských dvierok v hodnote 111 € sa stáva pán Emil Fekete, ktorý taktiež hlasoval za lacnejší nábytok! Výhercu budeme kontaktovať emailom a dohodneme si s ním ďalší postup – avšak rozhodli sme sa zmeniť jedno pravidlo – dvierka pánovi Emilovi totiž namontujeme zdarma aj v prípade, ak nie je z Bratislavského kraja a samotnú montáž dvierok a „vynovenie“ kuchyne sa pokúsime zdokumentovať. Fotografie uverejníme v novopripravovaných fotoalbumoch.

Výhercovi kuchynských dvierok v hodnote 111 € pánovi Emilovi srdečne blahoželáme a ostatných hlasujúcich pozývame k účasti na ďalšej súťaži o atraktívne ceny, ktorú vyhlásime začiatkom marca.

Týmto vyzývame na spoluprácu pri usporiadaní súťaží ďalšie firmy, ktoré ponúkajú svoje služby a produkty v rámci drevospracujúceho priemyslu (predajne s nábytkom a interiérovými doplnkami, interiérové štúdiá, bytových architektov, predajne nábytkových kovaní….). Napíšte niečo málo o svojej firme a akú cenu by ste do súťaže poskytli.
This entry was posted in Súťaž o nábytok and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Eva
    Posted pondelok, 23. február 2009 at 1:53 pm | Permalink

    Dobrý deň. Prosím o informáciu, kde by som si mohla dať takéto kuchynské dvierka vyrobiť.

  2. Posted streda, 25. február 2009 at 8:07 am | Permalink

    laminované kuchynské dvierka vám vyrobí každý šikovnejší stolár. ak ste však z BA, napíšte na info (zavináč) lacnedvierka.com – tam získate takéto kuchynské dvierka (ale aj iné nábytkové dielce ako sú kuchynské pracovné dosky…) za vynikajúcu cenu

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*