kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Nábytok IKEA z druhej ruky on-line

Použitý starý nábytok z druhej ruky sa u nás predáva cez rôzne všeobecné inzertné stránky, avšak ani jedna z nich sa nešpecializuje výlučne iba na nábytok. Inzertný portál zameraný výlučne na starý nábytok by mal však aj na slovensku určite svoj zmysel – dokazuje to napríklad Hyperinzercia, ktorá obsahuje v sekcii „Nábytok a zariadenie“  takmer 16 tisíc inzerátov (najviac v podsekciách „starožitný nábytok„, „kreslá a sedacie súpravy„, „postele a matrace“ či „skrine a komody„) a, čuduj sa svete, mnohé položky z týchto inzerátov sú nábytok IKEA.

pouzity nabytok ikea

Kde inde ako vo Švédsku mohla vzniknúť stránka, špecializujúca sa iba na inzeráty predávajúce a hľadajúce nábytok, a to výlučne nábytok IKEA? Na I Love IKEA môžete použitý nábytok vyhľadávať podľa regiónov a miest, alebo podľa kategórií: nábytok do kúpelne, kancelársky nábytok, kuchynský nábytok atď. Každý zaradený produkt obsahuje fotografiu, cenu a kontakt (t.j. všetko obvyklé pre bežné inzertné stránky), avšak popis je iba stručný, keďže viacej sa dá o ňom dozvedieť, ak si prelistujete katalóg IKEA.

This entry was posted in Nábytok IKEA and tagged . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Posted utorok, 26. máj 2009 at 11:30 am | Permalink

    A kde je ČR případně SR? Já tam našel jen cizinu :-/

  2. Posted utorok, 26. máj 2009 at 11:33 am | Permalink

    no čr ani sr tam bohužiaľ nie je ale treba to brať (napríklad) ako celkom dobrý nápad na online web u nás …. ved fanatikov do ikea je v československu požehnane :)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*