kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Upravte si nábytok z IKEA za pár korún: lacný stolík pod televízor

Jednoduchou a lacnou úpravou nábytku IKEA dokážeme nielen zlepšiť jeho vlastnosti, ale mnoho krát vieme zmeniť jeho funkciu, čím sa z lacného, pekného a praktického nábytku stane ešte praktickejší nábytok :)

Konferenčný stolík Lack z IKEA patrí medzi obľúbený kus nábytku pre jeho cenu (11,58 €) a pre jednoduchosť svojich tvarov, ktoré ho dovoľujú zakomponovať takmer do každého typu interiéru – od hyperuletených inštalácií (hm hm…) až po viac-menej klasiku.

Práve táto jednoduchosť tvarov konferenčného stolíka Lack (a vlastne celej tejto kolekcie nábytku) ho dovoľuje upravovať doslova za „ľudové“ ceny. Príkladom môže byť jeho zmena z konferenčného stolíka na praktický a lacný stolík pod televízor (zo všetkým, čo k takému stolíku patrí) a to pridaním jedinej dosky z laminátovej DTD, ohranovanej laminátovou hranovacou páskou resp. plastovou ABS hranou. Dosku netreba ani nijak špeciálne pripevňovať – stačí do každej stolovej nohy z vnútornej strany vyvŕtať v rovnakej výške dierku pre podperky pod police, podperky do dierok zasunúť a dosku na podperky jednoducho položiť. Takto vznikne medzi doskou (policou) a stolovou doskou priestor na DVD prehrávač či PlayStation :) Ak budete mať takýto lacný stolík pod TV v naozaj maličkom byte s nedostatkom odkladacieho miesta, môžete pridaním ešte jednej poličky vytvoriť ďalší priestor na DVD disky.

Jedna polička vyrobená presne na mieru môže stáť okolo 3,5 – 4 € a policové podperky kúpite za pár centov.

This entry was posted in Nábytok IKEA and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

4 Comments

 1. JARMILKA BODYOVA
  Posted štvrtok, 15. január 2009 at 9:44 am | Permalink

  Radšej trochu drahší nábytok, ktorý môžem mať doma ihneď

 2. Miroslava BODYOVA
  Posted pondelok, 2. február 2009 at 6:02 pm | Permalink

  Radšej lacnejší nábytok/nábytok za výbornú cenu s toleranciou dlhšej dodacej doby.

 3. ZDENKA BODYOVA
  Posted pondelok, 2. február 2009 at 6:03 pm | Permalink

  Radšej trochu drahší nábytok, ktorý môžem mať doma ihneď

 4. STEFAN BODY
  Posted pondelok, 2. február 2009 at 6:04 pm | Permalink

  Radšej lacnejší nábytok/nábytok za výbornú cenu s toleranciou dlhšej dodacej doby.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*