kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Vyhodnotenie februárovej súťaže o nábytok a interiérové doplnky IKEA

Februárovú súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA som dnes, 3. marca o ôsmej hodine večer uzavrel. Malá zmena jedného pravidla (oproti januárovému neúspešnému kolu) priniesla z vašej strany niekoľkonásobne väčší záujem – 52 účastníkov ma naozaj potešilo a ja im (vám) ďakujem. Samozrejme, do žrebovania som zaradil aj 9 účastníkov januárového kola, čím stúpol celkový počet možných výhercov na 61.

Výhercom sa stáva…

A kto sa stal výhercom februárovej súťaže o nábytok a interiérové doplnky IKEA v hodnote 500 Sk? Mario Marco Horo, ktorý si do kuchyne želá nové poháre na pivo a kolu. Výhercovi gratulujem a dúfam, že poháre budú doručené v poriadku.

Pokračujeme ďalej s Mall.sk

Ak ste dnes nevyhrali, nerobte paniku :). Už čoskoro v spolupráci s obchodmi Mall.sk vypíšem marcové kolo súťaže, v ktorom budete môcť vyhrať darčekový certifikát na nákup ľubovolného tovaru v hodnote 500 Sk. Želám veľa šťastia.

This entry was posted in Interiérové doplnky, Nábytok IKEA, Súťaž o nábytok. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Comment

  1. mario marco horo
    Posted streda, 5. marec 2008 at 9:21 am | Permalink

    Hurá! Ďakujem!!! Chcel by som teda poháre MJOD vysoké i nižšie, t.j. 2x 6ks po 199,- Sk. Ešte na mne ušetríte…

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*