kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Upravte si nábytok IKEA 2

Aj keď sa naozaj nedá povedať, že nábytok IKEA patrí medzi tie najkvalitnejšie, (aj) pre svoju relatívne nízku cenu a trendový dizajn je stále mimoriadne obľúbený. Ak však očakávate od nábytku trošku väčšiu kvalitu, musíte hľadať niekde inde, alebo si môžete s troškou šikovnosti a za pár korún nábytok z IKEA svojpomocne upraviť.

Ak vám chýba čas, chuť alebo nepatríte medzi technicky zdatných jedincov, je tu ešte tretí spôsob, ako nábytku IKEA vtisnúť individuálnejšiu podobu, väčšiu funkcionalitu a v neposlednom rade aj vyššiu kvalitu. Nová švédska firma Parts of Sweden sa špecializuje na výrobu a predaj doplnkov ku (zatiaľ) šiestim obľúbeným nábytkovým radám IKEA (od rozličných dvierok, cez nožičky až pod držiaky na vínové fľaše). A ak nemáte chuť kupovať doplnky pre svoj nábytok IKEA až zo švédska, skúste nás so svojou požiadavkou kontaktovať ,)

doplnky k nábytku IKEA
Na obrázku je nábytok IKEA rady Expedit, doplnený doplnkami Parts Of Sweden.

This entry was posted in Nábytok IKEA, Nábytok vo svete. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Trackbacks

  1. […] látkový poťah je taký zničený, že ich máte radšej hodené v najtmavšom kúte pivnice. Stačilo by málo a bolo by z kresla krásne a najpohodlnejšie miesto na leňošenie, a stoličky by mohli opäť […]

  2. By Máte nábytok z IKEA? Prelepte ho! | nábytok - dobremag.net on pondelok, 16. februára 2009 at 6:03 am

    […] je ďalšia z radu firiem, vyrábajúcich doplnky pre nábytok z IKEA. Svetlo sveta tak tentokrát uzrela séria […]

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*