kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Čalúnený nábytok s vlastným vzorom?

Asi to poznáte. Máte doma sedací nábytok – kreslo či stoličky – ešte po prababičke. Sú to pekné kúsky, avšak látkový poťah je taký zničený, že ich máte radšej hodené v najtmavšom kúte pivnice. Stačilo by málo a bolo by z kresla krásne a najpohodlnejšie miesto na leňošenie, a stoličky by mohli opäť reprezentovať v jedálni pri večery s priateľmi.

Alebo ste si už dávnejšie kúpili tuctovú lacnú sedačku, ktorá sa vám vtedy páčila, ale pri dennodennom používaní stratila svoje čaro či po čase už nezapadá do vášho vynoveného interiéru a preto by ste radi na nej vymenili aspoň poťah, keďže je to naozaj najpohodlnejšia sedačky na svete :) .

Ako zreparovať poťah na starom kresle, starožitných jedálenských stoličkách a zánovnej sedačke tak, aby váš interiér pôsobil jednotne, moderne a hlavne tak, aby boli tieto kúsky originál a už u nikoho iného ste takýto nábytok nenašli? Dajte si sedací nábytok očalúniť látkou so vzorom svojho vlastného návrhu!

Americká firma Spoonflower umožňuje komukoľvek navrhnúť a vytlačiť tkaninu s vlastným vzorom a to naozaj v minimálnych množstvách (203 x 203 milimetrov). Yard (1066 x 914 milimetrov) látky môžete kúpiť za 18 dolárov a okrem svojho návrhu si môžete vybrať aj z množstva vzorov navrhnutých zákazníkmi firmy.

Samozrejme látky sa nemusia použiť iba na čalúnenie starého či nového originálneho sedacieho nábytku, ale napríklad aj na výrobu svojich vlastných podušiek, prikrývok, tienidiel na svietidlá (na obrázku) alebo rôznych tašiek či kabeliek.

This entry was posted in Čalúnený nábytok and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*