kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Praktické teflónové obrusy

Ak je u vás doma rozliate červené víno,čaj alebo káva ( či jednoducho všetky farbiace a mastiace tekutiny) na obruse pravidlom, odporúčam… pardon – moja manželka odporúča vyskúšať neušpiniteľné a tekutinoodpudivé teflónové obrusy. Rozliate tekutina sa z obrusu jednoducho zotrie papierovou servítkou a prestieranie je stále ako práve vyprané v Perw….. ako vyprané.

Teflónové obrusy sa vyrábajú zo špeciálnej tkaniny zo 100% polyesteru, ktorej jednotlivé vlákna sú ošetrené jemnou vrstvou teflónu. Aj keď sa odpudivosť rozliatych tekutín časom stráca, jednoduchým prežehlením obrusu sa opäť obnoví!

Dostupná farebná škála, množstvo vzorov (od jednoduchých, až – povedzme si pravdu – po tie gýčovejšie) a sviatočných (vianočných) motívov, rôznorodosť rozmerov a tvarov, to sú ďalšie z dôvodou, prečo sa oplatí teflónový obrus vyskúšať. Kúpiť si ho môžete pre seba (dámy) či ako darček pre svoju poriadkumilovnú manželku (páni!) napríklad aj na práve začínajúcich vianočných trhoch „Dni Vianoc v Inchebe„.

This entry was posted in Interiérové doplnky and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*