kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Máte nábytok z IKEA? Prelepte ho!

Grippiks je ďalšia z radu firiem, vyrábajúcich doplnky pre nábytok z IKEA. Svetlo sveta tak tentokrát uzrela séria dekoratívnych „samolepiek“ v rôznych farbách a vzoroch s umývateľným povrchom, ktoré sú narezané na potrebné rozmery a ktorými sa dajú jednoduchou aplikáciou ozvláštniť plochy najpredavánejšieho nábytku IKEA – čelá zásuviek a dvierok MALM, BENNO, BILLY, EFFEKTIV, EXPEDIT či stolové dosky konferenčných stolíkov LACK.

nabytok ikea - nalepkyNálepky Grippiks na nábytok IKEA sú vyrábané na báze plastu a na akýkoľvek hladký povrch nábytku (laminát, plexisklo, lakovaná dyha, striekané povrchy, sklo…) sa doslova „prisajú“ – zadná strana neobsahuje žiadne lepivé zložky ale „mikroprísavky“, čím sa dosiahne hladký bezbublinkový povrch a po ich odstránení z nábytku na ňom nezostávajú žiadne stopy po lepidle.

Na ilustračnom obrázku je policový diel EXPEDIT s dvierkami a zásuvkami upravenými nálepkami Grippiks. Minimalistický dizajn nábytku IKEA tak zaraz získal „hravý look“ a bez rozpakov môže byť použitý ako detský nábytok pre chlapca aj dievča.

This entry was posted in Nábytok IKEA and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*