kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Návrh interiéru už aj po slovensky

Zariaďovať byt nábytkom môžete naozaj rôzne. Môžete svoj interiér zveriť do rúk bytového architekta, alebo sa môžete pokúsiť vytvoriť útulné bývanie pre seba a svoju rodinu vlastnými silami. Ak sa rozhodnete pre druhé riešenie, zase máte niekoľko možností – kupovať nábytok, ktorý sa vám páči a následne premýšľať o jeho vhodnom začlenení do interiéru, alebo pred samotným nákupom nábytku využiť jeden z mnohých on-line plánovacích a zariaďovacích nástrojov.

Naozaj ma potešilo, že pri aplikáciach Floorplanner alebo Complete Room Planner začal žiť celkom nedávno svoj život aj slovenský zariaďovací nástroj Navrhinterieru.sk, pracujúceho na rovnakom princípe: užívateľ si vytvorí z dostupných „stavebných“ prvkov (steny, okná, schody, radiátory, krby…) zariaďovanú miestnosť, alebo celý byt, do ktorej postupne vkladá jednotlivé nábytkové kusy z predpripravenej knižnice zariaďovacich prvkov. Nábytok a ďalšie doplnky sú v tejto knižnici zoradené do 14 kategórií a k dispozícií je momentálne 226 súčastí interiéru (od nábytku, cez rastliny, po umývadlá či bazény). Oproti dvoj spomínaným službám neobsahuje knižnica Navrhinterieru.sk ani zďaleka toľko nábytku, zariaďovacích prvkov a bytových doplnkov, ale slovenské prostredie a príjemné grafické rozhranie bude určite významný argument pre mnohých používateľov.

Aplikáciu Navrhinterieru.sk nemusia využiť iba tí, ktorí sa snažia zariadiť si nové, alebo vynoviť svoje staršie bývanie. Ako vhodné použitie sa javí taktiež pútavá prezentácia predávaných alebo prenajímaných nehnuteľností realitnými kanceláriami. Sprostredkovatelia ubytovania v chatách a chalupách na slovensku by určite prostredníctvom tohoto jednoduchého zariaďovacieho nástroja vedeli pôdorys prenajímaného apartmánu spropagovať lepšie :)

This entry was posted in Zariaďovanie interiéru and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*