kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Vyhodnotenie januárovej súťaže o nábytok a interiérové doplnky IKEA

Pravidlá januárovej súťaže o nábytok a interiérové doplnky z IKEA som nastavil zle. Dôsledkom bolo, že iba 1.8 percenta unikátnych čitateľov článku Januárová súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA bolo ochotných napísať, aký nábytok resp. interiérové doplnky by si želali vyhrať.

Keďže nábytok mal vyhrať autor 30. príspevku v diskusii pod článkom, väčšina čitateľov asi strategicky čakala, kým bude komentárov viac a potom by to skúsili. Preto sa 30 komentárov pod článkom javí ako absolútne sci-fi a bohužiaľ, nemôžem výhru nikomu odovzdať.

Preto som sa rozhodol koncom tohoto týždňa vypísať Februárovú súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA s pozmeneným pravidlom – výherca bude zo všetkých komentárov pod článkom vylosovaný. Aby nedošli skrátka ani tí, čo sa zúčastnili januárovej súťaže, ich želania (súprava kuchynského náradia, úsporné žiarovky, úložný priestor pod posteľ, posteľné obliečky či podnos do postele…) budú do losovania zaradené samozrejme tiež.

januárová súťaž o nábytok a interiérové doplnky IKEA

This entry was posted in Interiérové doplnky, Nábytok IKEA, Súťaž o nábytok. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*