kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

A nábytok v hodnote 500 € získava…

Dnes sme uzatvorili ďalšiu (z nášho pohľadu) úspešnú súťaž o nábytok v hodnote 500 €. Nábytok podľa svojho želania mohol vyhrať každý, kto sa stal fanúšikom našej stránky na Facebook-u a pod článkom vyhlasujúcim súťaž napísal, aký nábytok by si v prípade výhry dal vyrobiť. Dnes sme pristúpili k vylosovaniu výhercu, aj keď tentokrát to bolo o čosi komplikovanejšie…

Do diskusie pod článkom vyhlasujúcim februárovú súťaž sa zapojilo 218 súťažiacich, avšak fanúšikov stránky nábytok – dobremag.net sa na Facebook-u za obdobie trvania súťaže stalo niečo cez 300 ľudí. Bohužiaľ, množstvo súťažiacich nesplnilo správne druhé pravidlo súťaže, a svoju požiadavku neuverejnili pod článkom, ale priamo pod príspevkami na Facebook-u. Takéhoto súťažiaceho sme museli zo žrebovania vylúčiť!

Výherca bol vylosovaný prostredníctvom generátora náhodných čísiel Random.org – stal sa ním jaro d. s príspevkom číslo 169, ktorý si želá botník a vešiakovú stenu. Výhercovi gratulujeme!

Ako bolo spomenuté vyššie, ohromné množstvo súťažiacich písalo svoje požiadavky priamo na Facebook-u, čím nesplnili súťažné podmienky. Radi by sme za snahu odmenili aj jedného z nich a preto sme pripravili (dúfam) veľké prekvapko – ak dosiahne stránka nábytok – dobremag.net na Facebook-u najneskôr do konca apríla 2010 viac ako 682 fanúšikov (dvojnásobok aktuálneho stavu), vylosujeme z týchto súťažiacich ešte jedného výhercu! Takže? Poznajú Vaši priatelia z Facebook-u stránku dobremag.net? ,)

This entry was posted in Súťaž o nábytok and tagged . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*