kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Detský nábytok a interiérové doplnky z USA

Na slovenskom trhu je zastúpených množstvo známych aj menej známych svetových značiek nábytku. Od najlacnejšieho poľského, až po luxusný nemecký alebo taliansky nábytok. Vždy sa však nájde množstvo kvalitných výrobcov aj z iných kútov sveta, ktorí u nás zastúpenie nemajú.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí hľadajú jedinečnosť v každom detaile a zariaďovanie vášho interiéru nie je výnimkou, na internete môžete nájsť množstvo a množstvo špecializovaných obchodov s nábytkom a interiérovými doplnkami z USA, ktoré ponúkajú jedinečnosť a kvalitu za ceny (pri súčasnom nízkom kurze dolára), ktoré nikdy neboli také nízke. Hlavným problémom do dnešného dňa bol fakt, že väčšina takýchto obchodov nezasielalo nábytok mimo územia USA.

Po včerajšku to už neplatí. Služba Shipito.com českého podnikateľa žijúceho v USA tento problém rieši. Odteraz môžete pohodlne nakupovať v akomkoľvek obchode v USA, tovar si necháte zaslať na adresu v Torrance a odtiaľ vám bude za poplatok odoslaný na vašu adresu. Za príplatok vám v Shipito.com nábytok rozbalia a skontrolujú obsah a funkčnosť. Zatiaľ nezodpovedanou otázkou je spôsob riešenia prípadných reklamácií.

A kde na internete nábytok a interiérové doplnky z USA hľadať? Detský nábytok a interiérové doplnky napríklad tu:

Avalisa – (nielen) detské motívy tlačené na plátno, ručne vyrábané koberce z novozélandskej vlny
Growmodern – detský nábytok, dekorácie a hračky
Netto Collection – detský nábytok a príslušenstvo
Nurseryworks – detský nábytok
Ducduc – detský nábytok, detské posteľné prádlo
CompanyKids – detský nábytok, detské posteľné prádlo, hračky

Poznáte aj vy kvalitný internetový obchod s detským nábytkom alebo doplnkami z USA?

This entry was posted in Nábytok vo svete. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Trackback

  1. By Nábytok a bývanie 2009 Nitra | nábytok - dobremag.net on pondelok, 19. januára 2009 at 9:49 am

    […] stojanové vešiaky, vstavané šatníkové skrine, kúpeľňový nábytok, doplnky do kúpelne, detský nábytok, študentský nábytok, detské stoličky, detské postele, čalúnený nábytok, 2. Nebytový […]

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*