kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Kuchynský nábytok: ako správne vyrátať šírku šuplíka Metabox?

Dobrý deň, na internete som našla vaše výrobné výkresy spodných kuchynských skriniek. Sú naozaj skvelé. Mam malinkú prosbu, nemohli by ste mi poslať rozmer dna šuplíku, keď je šírka kuchynskej šuplíkovej skrinky 80 centimetrov? Podľa kuchynskej skrinky na zabudovanú elektrickú rúru, kde je v spodnej časti šuplík, som si odvodila, že by to malo byť 833 mm, ale nie som si istá. Predpokladám, že sa počíta so zásuvnými systémami Metabox.

Pri systéme kuchynských výsuvov Metabox Blum sa šírka dna zásuvky určuje tak, že z celkovej šírky korpusu kuchynskej skrinky odrátate 2 x hrúbku drevotrieskovej dosky (boky skrinky), z ktorej je korpus kuchynskej skrinky skonštruovaný – t.j. 2 x 18 mm = 36 mm. Rozmer, ktorý takto vypočítate, je vnútorná svetlá šírka kuchynskej skrinky z ktorej musíte pri zásuvkách systému Metabox odrátať ďalších 31 milimetrov pre koľajničky. A ako teda vyrátať šírku dna pre kuchynský výsuv systému Metabox?

šírka kuchynskej skrinky 800 – 2 x 18 (boky korpusu kuchynskej skrinky) – 31 = šírka dna zásuvky pre Metabox Blum 733 milimetrov


Na ilustračnej fotografii je čelný výsuv Metabox od firmy Blum

This entry was posted in Nábytok na mieru and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*