kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Lacný detský nábytok

Vyberať detský nábytok je ťažšie aj z toho dôvodu, že deti z neho rýchlo „vyrastajú“ (rovnako ako z nových topánok). Ak k tomu prirátame detskú snahu kresliť či ryť svoje umelecké diela na každú voľnú plochu v byte (a na nábytku nevynímajúc), majú rodičia o nové vrásky postarané.

Architekt Nicola Enrico Stäubli prináša deťom a ich rodičom pod značkou Foldschool kolekciu „jednorazového“ detského nábytku z kartónu. Na svojej webovej stránke ponúka zdarma na stiahnutie strihy a podrobné návody na svojpomocnú výrobu napr. detskej stoličky a stolíka. Takýto nábytok už pri samotnej jednoduchej montáži rozvíja zručnosti a kreativitu dieťaťa (a určite aj jeho rodiča) a po zmontovaní ponúka zaujímavé plochy na kresby dieťaťa – to za cenu kúska obyčajného kartóna, trochu disperzného lepidla a času určite stojí. Ak sa nábytok zničí, jednoducho si môžete vyrobiť za pár korún ďalší.

Okrem spomenutého využitia ma v rýchlosti napadol ďalší – ak budete svojmu dieťaťu organizovať oslavu narodenín a pozvete množstvo jeho kamarátov zo škôlky, určite každý ocení (a dlho bude spomínať na) svoju vlastnú stoličku :).

Lacný detský nábytok z kartónu
Detský nábytok z kartónu od Foldschool – stolička a stolík

This entry was posted in Detský nábytok, Nábytok na internete, Nábytok svojpomocne and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Trackback

  1. […] uverejnenia posledného článku “Lacný detský nábytok” pojednávajúcom o nábytku z kartónu už prešlo naozaj more času. Za toho (takmer na […]

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*