kuchynske dvierka - porez drevotriesky - posuvné dvere reklamná plocha dobremag.net

Na Slovensko prichádza ďalší nadnárodný predajca nábytku

Ku nadnárodným reťazcom predajní s nábytkom a bytovými doplnkami IKEA, Kika, Asko nábytok (nová predajňa otvorená 27.9.2009 pri Zlatých pieskoch v Bratislave)  a Möbelix na Slovensku už zanedlho pribudne ďalší. Nemecká skupina Möbel Walther (jeden z najväčších európskych predajcov nábytku) plánuje v Trnave otvoriť prvú zo svojich veľkometrážnych predajní s nábytkom a bytovými doplnkami pod názvom Sconto nábytok.

Pôvodným miestom výstavby prvej predajne s nábytkom Sconto mali byť Lužianky pri Nitre, kde má svoju veľkú predajňu zatiaľ iba jediný zo spomínaných konkurentov – Asko nábytok. Predávaný sortiment by nemal príliš vybočovať s ponuky, na ktorú je slovenský zákazník zvyknutý – v predajni nájde sedacie súpravy, obývačkové zostavy, detský nábytok, kuchyne, postele, záhradný nábytok, kancelársky nábytok, stoly, stoličky, matrace, deky, prikrývky, podušky a ďalšie bytové doplnky.

predajňa sconto nábytok

Konzervatívne sa správajúca spoločnosť deklaruje, že kladie dôraz na vyššiu úroveň obsluhy a služieb v menšom počte svojich predajní. Rovnako sa Sconto nábytek správa aj v Čechách, kde po 10 rokoch pôsobenia má otvorené iba 4 predajne s nábytkom – dve priamo v hlavnom meste a po jednej v Brne a Ostrave. Na Slovensku však možno rovnakú stratégiu predaja nábytku pozorovať aj pri sieti IKEA,ktorá ma iba jedinú predajňu s nábytkom a bytovými doplnkami v Bratislave, resp. Kika, ktorá predáva nábytok aj v Bratislave aj v Košiciach.

This entry was posted in Kupujeme nábytok and tagged , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*